Oferta

Jesteśmy jedną z najbardziej uniwersalnych firm przewozowych w Polsce. Nasza oferta obejmuje przewozy osób autokarami i busami na dystansach krajowych i międzynarodowych. Dysponujemy nowoczesnym doskonale wyposażonym taborem i doświadczoną kadrą kierowców.

Profesjonalizm i niezawodność
Od dwóch dekad z sukcesem świadczymy usługi dla grup VIP-owskich. Obsługiwaliśmy zarówno przyjazdy zagranicznych par prezydenckich, jak i mistrzostwa piłkarskie EURO UEFA 2012. Z naszych usług korzystali także czołowi polscy muzycy podczas tras koncertowych. Współpracujemy z korporacjami przewożąc pracowników na szkolenia i imprezy integracyjne. W okresie wakacyjnym często pracujemy z Polskim Radiem, będąc częścią infrastruktury koncertów "Lata z Radiem".

Bezpieczeństwo i elastyczny cennik
Chętnie pracujemy z najmłodszymi. Zaufały nam liczne placówki edukacyjne zarówno państwowe jak i prywatne. Pracujemy dla szkół specjalnych jak i sportowych. Dowozimy dzieci w każdym wieku na imprezy sportowe, kolonie, wycieczki itp. Dysponujmy także dużym doświadczeniem we współpracy ze szkołami międzynarodowymi na terenie Polski.

Wszechstronność
Dysponujemy również pojazdami przystosowanymi do przewozu krwi. Z tej części naszej oferty chętnie korzystają organizatorzy dużych imprez plenerowych, na których prowadzona jest zbiórka krwi. Podczas powodzi w 2010 roku współpracowaliśmy również ze Stacją Krwiodawstwa w Warszawie.

Kontakt z nami

ul. Główna 41
05-830 Rusiec

e-mail: biuro@rak-trans.pl
telefon: 502 227 641